Swing

Swing

Зціджувати молоко тихо і непомітно. В електронному молоковідсмоктувачі Swing чудовий дизайн поєднується з новітніми технологіями. Електронний молоковідсмоктувач працює дуже тихо, а тому являє собою ідеальне рішення для частого і непомітного зціджування.

  • Ефективність: зціджуйте більше молока за менший час за допомогою нашої технології двофазного зціджування
  • Унікальність: ідеальний електричний прилад для повсякденного зціджування
  • Зручність: кілька рівнів і налаштувань вакууму
  • Легкість застосування: Простий в установці, використанні та чищенні
  • Зручність: безшумний і компактний, чудово підходить для непомітного зціджування

Контейнери для грудного молока від Medela не містять бісфенол-А!

Контейнери для грудного молока та інші продукти від Medela, що входять в контакт з грудним молоком, не містять бісфенол-А і безпечні для Вашої дитини. докладніше

2-Phase Expression

Дитяча інтуїція втілюється в технологічному ноу-хау докладніше

Вимоги сімейного життя

Грудне вигодовування не завжди перший вибір матері. Рішення, що відповідає вашому стилю життя. докладніше

Требования семейной жизни

Ідеальний баланс між наукою і природою

Молоковідсмоктувач Swing - це чудовий електронний молоковідсмоктувач для мам, яким необхідно щодня зціджувати молоко. Якщо Ви не хочете витрачати на зціджування занадто багато часу, електронний молоковідсмоктувач Swing стане для Вас ідеальним рішенням незалежно від того, працюєте Ви неповний робочий день, хочете провести вечір не вдома, зайнятися спортом або просто пройтися по магазинах.

Прекрасне рішення для жінок, які мають проблеми зі здоров'ям

Існує ряд проблем, які можуть ускладнити безпосереднє грудне вигодовування, - наприклад, труднощі з прикладанням до грудей, інфекції молочних залоз або запалення сосків. Електронний молоковідсмоктувач Swing допомагає обійти подібні проблеми, забезпечуючи Вашу дитину молоком в цей непростий період. Завдяки цьому у Вас з'являється час, щоб вилікуватися і скористатися перевагами невеликої перерви в годуванні грудьми.

мама сцеживает грудное молоко с помощью молокоотсоса Medela Swing
мама зціджує грудне молоко за допомогою молокоотсоса Medela Swing

Наші дослідження забезпечують мамам додаткові переваги

Завдяки розробленій нами технології двофазного зціджування, молоковідсмоктувач імітує природну манеру смоктання материнських грудей дитиною. Електронний молоковідсмоктувач дуже зручний у використанні, при цьому відчуття від зціджування майже не відрізняються від безпосереднього грудного вигодовування. Більш швидкий приплив і максимальний потік молока значно скорочують процедуру зціджування, так що Ви зможете зцідити більше молока за менший час.

2-Phase Expression

2-Phase Expression

Дитяча інтуїція втілюється в технологічному ноу-хау докладніше

Swing - найпопулярніший в світі одинарний електронний молоковідсмоктувач

Swing - дуже тихий електронний молоковідсмоктувач. У процесі його застосування Вам не доведеться докладати жодних зусиль. Молоковідсмоктувач автоматично перемикається з фази стимуляції на фазу зціджування.

Зручне рішення для мам що годують

Вам буде по-справжньому легко самостійно перемикати прилад з однієї фази на іншу або встановлювати найбільш зручний рівень вакууму. Цей електронний молоковідсмоктувач може працювати від мережі за допомогою мережного адаптера. Можливість роботи від батареї і наявність кріпильного ременя гарантують Вам максимальну мобільність.

Виберіть для себе правильний розмір воронки

Ви можете вибрати: Візьміть персональну воронку необхідного розміру. З урахуванням Ваших індивідуальних потреб і переваг, ми пропонуємо те, що підходить саме Вам.

Swing: невеликі розміри, компактність і легкість

Swing вельми простий у застосуванні: якщо Вам необхідно зцідити молоко не вдома, Ви можете взяти електронний молоковідсмоктувач з собою. Особлива легкість його збірки означає, що він завжди доступний для використання.

 

Ретельне очищення - захист здоров'я Вашої дитини

Вироби, що входять в контакт з грудним молоком, не містять бісфенол-А і легко очищуються, незалежно від того, кип'ятите Ви їх, дезинфікуєте або очищуєте за допомогою наших пакетів для парової стерилізації в мікрохвильовій печі.