Вимоги сімейного життя

Положення життя

Історії про грудне вигодовування докладніше

Положения жизни

Турбота про грудному молоці

Medela пропонує широкий асортимент продуктів, які полегшують зціджування, збір і зберігання грудного молока. докладніше

Забота о грудном молоке
мальчик смотрит на своего братика
хлопчик дивиться на свого братика

Дорогоцінне грудне молоко

Лора Паркер, Манчестер, Великобританія, мати двох дітей

Я прийняла свідоме рішення годувати грудьми обох своїх дітей. Тепер я знаю, що це був абсолютно правильний вибір і що я забезпечила їм кращий старт в житті.

Грудне молоко захищає Вашу дитину
Грудне молоко багате на вітаміни та мінерали: ніякі молочні суміші не можуть зрівнятися з ним. Грудне молоко - найважливіший продукт для дитини, адже воно дає малюкові можливість рости здоровим і сильним. Крім того, грудне молоко захищає його від інфекцій у подальшому житті. Наприклад, воно знижує ризик розвитку астми.

мама сцеживает молоко с помощью молокоотсоса Swing от Medela
мама зціджує молоко за допомогою молокоотсоса Swing від Medela

Грудне вигодовування зміцнює зв'язок
Причини вибору грудного вигодовування були для мене цілком очевидні. Грудне молоко не тільки нічого не варте - але й воно завжди доступно, що сильно полегшує життя як дитині, так і мамі. Грудне вигодовування - це просто приголомшливий досвід. Мій малюк Марк не просто зростав здоровим, між нами виник унікальний зв'язок.

Стурбування матерів
Звичайно, іноді я хвилювалася, що Марку не вистачає мого молока, але він добре додавав у вазі, і акушер-гінеколог заспокоїв мене. Мій чоловік теж був неймовірно уважний. У мене прекрасна сім'я, але іноді мені хотілося кудись сходити. Щоб Марк не залишився без грудного молока, я вирішила зціджуватися за допомогою молоковідсмоктувача в ті дні, коли мені потрібно було піти.

папа и мама прощаются с бабушкой и детьми
тато і мама прощаються з бабусею і дітьми

Молоковідсмоктувач відповідає моїм вимогам
Акушер-гінеколог також порекомендував мені використовувати молоковідсмоктувач. Я вибрала електричний молоковідсмоктувач Swing від Medela, який повністю задовольняв мої потреби. Завдяки технології двофазного зціджування, відчуття, під час роботи молоковідсмоктувача, нагадують те, як смокче груди моя дитина. До того ж, я підібрала ідеальну воронку, і зціджування стало ще більш комфортним.

Рішення, яке відповідає Вашому способу життя