Freestyle

Freestyle

Найменший у світі подвійний електронний молоковідсмоктувач допомагає мамам заощадити дорогоцінний час і забезпечує свободу дій під час зціджування. Freestyle ідеально підходить як для повсякденного, так і для і частого використання.

 • Ефективність: подвійне зціджування, в поєднанні з технологією двофазного зціджування, дозволяє заощадити максимум часу.
 • Інноваційні розробки: компактний , легкий та безшумний прилад, який гарантує найвищу ефективність.
 • Зручність: індивідуальне регулювання рівня вакууму та функція пам'яті забезпечують максимальний комфорт.
 • Повний контроль: на дисплеї відображається вся необхідна інформація.
 • Свобода: руки мами не зайняті, завдяки чому вона отримує максимальну свободу дій.

2-Phase Expression

Дитяча інтуїція втілюється в технологічному ноу-хау докладніше

Calma

Ідеальна соска: чудове рішення для мам, які хочуть зціджувати грудне молоко і годувати ним малюка. докладніше

Дитина і робота - як бути?

Спілкування з малюком та робота можуть вимагати від матері серйозних зусиль з дотриманням балансу. Рішення, що відповідає вашому стилю життя. докладніше

Ребенок и работа — как быть?

Краще для Вашої дитини

Ви не бачитеся зі своєю дитиною протягом дня? Ви не можете годувати малюка грудьми через роботу або через те, що він перебуває в лікарні? Подвійний електричний молоковідсмоктувач Freestyle допомагає ефективно і з комфортом зціджувати молоко де б Ви не знаходилися. Крім того, подвійне зціджування дозволяє заощадити Ваш дорогоцінний час і сприяє збільшенню обсягу молока.

 

Двойное сцеживание

Подвійне зціджування

Переваги подвійного зціджування, в порівнянні з одинарним, добре відомі, а останні наукові дослідження не лише підтвердили ці переваги, але й виявили додаткові плюси для годуючих мам, що використовують процедуру зціджування. докладніше

Повна гармонія природи та технологій

2-Phase Expression

2-Phase Expression

Завдяки технології двофазного зціджування, електричний молоковідсмоктувач імітує природний ритм смоктання материнських грудей дитиною. Зціджування за допомогою електричного молоковідсмоктувача настільки зручне, що Вам здається, ніби Ви дійсно годуєте грудьми. Прискорене виділення і максимальний потік молока значно скорочують процедуру зціджування. Це дозволяє зцідити більше молока за менший час. докладніше

мама сцеживает молоко с помощью молокоотсоса Medela Freestyle и читает журнал
мама зціджує молоко за допомогою молокоотсоса Medela Freestyle і читає журнал

Чим Freestyle відрізняється від інших електричних молоковідсмоктувачів?

Молоковідсмоктувач Freestyle був розроблений спеціально для повсякденного і частого використання. Це комплексне рішення гарантує Вам максимальну свободу в процесі зціджування. Подвійне зціджування подарує Вам додатковий час, який Ви зможете витратити на себе і свою дитину.

 • Практичний та багатофункціональний комплект забезпечує все необхідне для безпечного і зручного зціджування в русі:
  • маленький і легкий електричний молоковідсмоктувач
  • акумуляторна батарея, яка працює до трьох годин без підзарядки
  • набір пристосувань для зберігання, охолоджування та перевезення грудного молока
  • Зціджування проводиться швидко, ефективно і комфортно завдяки подвійному зціджуванню та технології двофазного зціджування, застосовуваної в електричному молоковідсмоктувачі Freestyle.
  • Цей подвійний електричний молоковідсмоктувач вельми зручний у використанні. Ви можете самостійно перемикатися з однієї фази на іншу або простим натисненням на кнопку заздалегідь задавати найбільш зручні для Вас налаштування рівня вакууму.
  • Після того, як Ви вибрали кращий для Вас рівень вакууму і режим зціджування, унікальна функція пам'яті збереже Ваші налаштування, і Ви зможете легко відновити їх при наступному використанні молоковідсмоктувача.
  • Електричний молоковідсмоктувач Freestyle гарантує контроль і безпеку при зціджуванні грудного молока. На великому рідкокристалічному дисплеї відображається найбільш важлива для Вас інформація:
   • рівень вакууму
   • тривалість зціджування
   • стан батареї < / ul>

    Крім того, електричний молоковідсмоктувач забезпечено фоновим підсвічуванням, яке стане у нагоді Вам при зціджуванні в нічний час.

Виберіть правильний розмір воронки

Ви можете вибрати: Візьміть PersonalFit регульований бункер. З урахуванням Ваших індивідуальних потреб і переваг ми пропонуємо те, що підходить саме Вам.