Багаторазові набори для зціджування

Контейнери для грудного молока від Medela не містять бісфенол-А!

Контейнери для грудного молока та інші продукти від Medela, що входять в контакт з грудним молоком, не містять бісфенол-А і безпечні для Вашої дитини. докладныше

Calma - пристосування для годування

Ідеальна соска: чудове рішення для мам, які хочуть зціджувати грудне молоко і годувати ним малюка. докладніше

Calma — приспособление для кормления

Підігрівач для пляшечок B-Well

Підігрівач для пляшечок B-Well від компанії Medela допомагає зберегти природні вітаміни і поживні речовини, що містяться в грудному молоці. докладніше

Подогреватель для бутылочек B-Well

Набори для зціджування Medela дозволяють Вам з комфортом зціджувати грудне молоко, не встаючи з ліжка, - за допомогою власного або взятого напрокат молоковідсмоктувача.

Symphony Pump Set
Symphony Pump Set

Набір для одинарного і подвійного зціджування Symphony

Даний набір для зціджування містить усе, що необхідно мамі, яка годує в процесі застосування молоковідсмоктувача Symphony. У кожному наборі є контейнер ємністю 150 мл для грудного молока. Контейнер ідеально підходить для збору, зберігання і дозування грудного молока, а також для годування малюка.

Воронки для особистого комфорту
Щоб забезпечити Вам максимальний комфорт, ми включили в набір воронку PersonalFit розміру М (24 мм). Також існують додаткові розміри воронок PersonalFit:

  • S (21 мм)
  • L (27 мм)
  • XL (30 мм)
  • XXL (36 мм)

Багаторазові набори для зціджування від компанії Medela відрізняються особливою зручністю. Вони ідеально підходять для молоковідсмоктувача Medela Symphony з технологією двофазного зціджування.

Не містить бісфенол-А
Ніякі компоненти набору для зціджування, що входять в контакт з грудним молоком, не містять бісфенолу-А.

Набор для сцеживания Lactina
Набір для зціджування Lactina

Набір для одинарного і подвійного зціджування Lactina

Багаторазові набори для одинарного і подвійного зціджування Lactina були розроблені для використання з молоковідсмоктувачем Medela Lactina Select і Lactina Electric Plus. Завдяки своєму унікальному дизайну, комплект для зціджування також може використовуватися в якості ручного молоковідсмоктувача.

Набір для зціджування містить все, що потрібно годуючої матері при використанні молоковідсмоктувача Lactina Hospital Grade. У набір входить воронка розміру М (24 мм) При необхідності можна вибрати інший розмір воронки PersonalFit:

  • S (21 мм)
  • M (24 мм)
  • L (27 мм)
  • XL (30 мм)
  • XXL (36 мм)

Medela забезпечує максимальний комфорт кожної матері, пропонуючи воронки самих різних розмірів. До кожного набору для зціджування додається контейнер ємністю 150 мл для грудного молока.

Не містить бісфенол-А
Ніякі компоненти набору для зціджування, що входять в контакт з грудним молоком, не містять бісфенол-А.