Карта инициализации Preemie+

Карта ініціалізації Preemie +

Чи дійсно так складно отримати достатню кількість грудного молока в ОІТН?

Карта ініціалізації Preemie + дозволяє гарантувати, що діти, які перебувають у відділенні для новонароджених, отримають стільки молока, скільки потрібно. За допомогою цієї програми Medela допомагає стимулювати і підтримувати лактацію у тих мам, яким доводиться користуватися тонометри.

  • Ефективність: зціджуйте значно більше молока за менший час, не приносячи в жертву свій комфорт.
  • Інноваційна технологія, заснована на дослідженнях.

Журнал зціджування для фіксації проблем з лактацією

Журнал зціджування розроблений для матерів з недоношеними малюками, вимушених користуватися молоковідсмоктувачами. Крім того, цей журнал допомагає медсестрам вирішувати потенційні проблеми з лактацією, перш ніж вони посиляться. докладніше

Calma - пристосування для годування

Ідеальна соска: чудове рішення для мам, які хочуть зціджувати грудне молоко і годувати їм малюка. докладніше

Calma — приспособление для кормления

Чи дійсно так складно отримати достатню кількість молока в ОІТН? Карта ініціалізації Preemie + бере це завдання на себе. Розроблена на основі досліджень, карта ініціалізації допомагає стимулювати і підтримувати лактацію у матерів, змушених постійно користуватися молоковідсмоктувачами.

Symphony - перший і єдиний молоковідсмоктувач, що імітує ритм смоктання грудей доношеною дитиною як протягом фази стимуляції виділення грудного молока, так і в фазі підтримки лактації.

 

Програма, яка імітує ритм смоктання грудей дитиною

Програма імітує змінний ритм смоктання і відпочинку, характерний для доношених немовлят у ранній післяпологовий період. Програма ініціалізації Preemie + використовується до другої стадії лактації, на якій застосовується програма Standard 2.0. Обидві програми зберігаються на одній і тій же карті, що забезпечує гнучкість і зручність застосування молоковідсмоктувача.

 

мама со своим малышом
мама зі своїм малюком

На рахунку кожна крапля грудного молока

У перші дні після народження дитини у матері виділяється обмежена кількість грудного молока. У цей період діти смокчуть менш регулярно, більш швидко і з тривалими паузами. Так у матері стимулюється лактація. Матері недоношених дітей не отримують такого досвіду. Фахівці компанії Medela спільно з групою дослідників з Медичного центру університету Раш (Чикаго) припустили, що цей досвід має велике значення для лактації.

 

Підтримка лактації

Це спонукало групу провести дослідження, яке полягало у порівнянні безлічі методів зціджування грудного молока з манерою смоктання грудей новонародженим доношеним малюком. В ході дослідження були отримані дивовижні результати: при використанні правильного методу зціджування, лактацію можна підсилити. Якщо результати цього дослідження поєднати з технологією двофазного зціджування, матері недоношених дітей зможуть виробляти більше молока для своїх малюків.