Правильне зціджування

Symphony

Молоковідсмоктувач Symphony від компанії Medela гарантує безпечне та легке зціджування грудного молока. докладніше

Symphony

Воронки

Medela пропонує широкий асортимент воронок, що задовольнятиме потреби будь-якої мами докладніше

Воронки
мама сцеживает молоко с помощью молокоотсоса Symphony от Medela
мама зціджує молоко за допомогою молокоотсоса Symphony від Medela

Ви можете зціджувати молоко вручну або за допомогою молоковідсмоктувача. Визначте, який тип молоковідсмоктувача підходить Вам найкраще; обговоріть це питання з фахівцем з грудного вигодовування.

Зціджування грудного молока - це навичка, якій потрібно вчитися, тому запасіться часом і терпінням. Не турбуйтеся, якщо при першому використанні молоковідсмоктувача молоко зовсім не зціджується або зціджується в невеликих кількостях. Вважайте свої перші сеанси зціджування практичними заняттями.

  • Перед першим застосуванням молоковідсмоктувача прочитайте інструкції та дотримуйтесь їх.
  • Незалежно від того, зціджується Ви молоко вручну або за допомогою молоковідсмоктувача, мийте руки перед зціджуванням.
  • Знайдіть зручне місце для зціджування. < / li>
  • Вибрати воронку (частина молоковідсмоктувача у вигляді розтруба), яка підходить для Вашої грудей. Воронка повинна щільно оточувати сосок, залишаючи досить місця для того, щоб уникнути тертя соска об стінку воронки, і забезпечити вільний рух вперед і назад. Ваш сосок повинен знаходитися в центрі воронки.
  • Якщо у Вас дуже великі соски, Вам може знадобитися воронка більшого розміру ((посилання на інформацію про воронки)). Компанія Medela пропонує воронки різних розмірів.
  • Зволожте воронку молоковідсмоктувача для кращого прилягання.
  • Починайте зціджувати на найвищій потужності, яка дозволяє Вам відчувати себе комфортно. Основна умова успішного зціджування полягає в стимулюванні рефлексу припливу молока. Дискомфорт або біль викличуть труднощі приливу.
  • Помасажуйте груди перед зціджуванням і кілька разів під час зціджування, щоб забезпечити приплив молока.
  • Система подвійного зціджування вдвічі скорочує час зціджування (до 10-15 хвилин і менше), і збільшує рівень гормону пролактину, так що Ви можете зцідити більше молока за менший час. Зціджуючи молоко з однієї з грудей, кілька разів змінюйте почергово груди.
  • Зціджування молока не повинно приносити біль. Якщо Ви відчуваєте біль, відразу ж припиніть сеанс зціджування і зверніться за порадою до свого фахівця з грудного вигодовування. Неправильно використовуючи молоковідсмоктувач, Ви піддаєте ризику ніжні тканини своїх молочних залоз!