Пакеты для грудного молока Pump & Save

Пакети для грудного молока Pump & Save

Пакети Medela Pump & Save дозволяють легко зберігати грудне молоко в холодильнику або морозильній камері. Просто зцідіть молоко, позначте пакет і покладіть його в холодильник.

  • Легкий збір молока: зціджувати молоко прямо в пакет, щоб не втратити ні краплі
  • Компактність: займають менше місця, ніж контейнери для грудного молока
  • Надійність: подвійні стінки для тривалого зберігання
  • Стерильність: ідеальні з точки зору гігієни
     

Контейнери для грудного молока від Medela не містять Бисфінола-А!

Контейнери для грудного молока та інші продукци від Medela, входять у контакт з грудним молоком, не містять Бисфінола-А та безпечні для Вашої дитини. докладніше

Гарний запас грудного молока

Якщо у Вас є хороший запас грудного молока, Вашій дитині не знадобиться інше харчування. Практичні пакети Pump & Save зі стійким дном роблять процедуру збору і заморожування грудного молока надзвичайно легкою та гігієнічною.

 

Пакеты для грудного молока Medela Pump & Save с воронкой
Пакеты для грудного молока Medela Pump & Save с воронкой

Гігієнічне та безпечне зберігання

Ексклюзивна самоклеюча стрічка дозволяє зціджувати грудне молоко безпосередньо в пакет. Це гарантує, що жодна крапля дорогоцінного молока не буде втрачена. Подвійні стінки пакета ще й міцні, що захищає від протікань, герметична застібка гарантують тривале і безпечне зберігання.

 

Для зберігання користі грудного молока

Захист від повітря і вологи дозволяє зберегти максимум вітамінів та поживних речовин. Це означає, що грудне молоко не втратить своїх корисних властивостей. Пакети виготовляються з перевіреного харчового матеріалу, не містять бісфенол-А, так що Ваша дитина не буде піддаватися впливу шкідливих речовин. Для правильного зберігання вказуйте дату на спеціальній наклейці.