Продукция

Продукція

Продукція Medela для грудного вигодовування створена на основі 30-річних досліджень, підкріплених науковими фактами. Щоб зрозуміти потреби мам і особливості поведінки дітей, ми тісно співпрацюємо з провідними університетами, які спеціалізуються на вивченні грудного вигодовування та лактації. Основна сфера нашої компетенції - допомога жінкам у зціджуванні грудного молока. При створенні своїх тонометри ми застосовуємо науково обгрунтовану технологію двухфазного зціджування, яка ставить нашу компанію в один ряд з провідними світовими виробниками, які працюють у цій галузі.

 

Calma - пристосування для годування

Ідеальна соска: чудове рішення для мам, які хочуть зціджувати грудне молоко і годувати їм малюка. докладніше

Calma — приспособление для кормления

Дані засновані на дослідженнях

Ми працюємо з досвідченими лікарями і прагнемо налагодити співпрацю з університетами, лікарнями та дослідницькими інститутами по всьому світу. докладніше

  

Рішення від Medela

Ми ретельно вивчили процес грудного вигодовування. Всі накопичені знання були використані для розробки рішень, що дозволяють надати підтримку матері і дитині. Які б потреби ні виникли у Вас в період грудного вигодовування, Medela запропонує Вам рішення, засновані на дослідженнях, досвіді, інноваційному підході та професіоналізмі.