Дорогоцінні моменти родини

Положення життя

Історії про грудне вигодовування докладніше

Положения жизни

Корисні дані

Знання - це тільки початок. Незважаючи на довгу історію досліджень, ми намагаємося ще краще зрозуміти процес грудного вигодовування. Ми раді поділитися з Вами результатами наукової роботи, а також досвідом, накопиченим за 50 років, завдяки постійному спілкуванню з сім'ями по всьому світу. Натисніть тут, щоб дізнатися більше. докладніше

папа глядит на малыша
тато дивиться на малюка
мама с акушеркой и молокоотсос Symphony от Medela
мама з акушеркою і молокоотсос Symphony від Medela

Моменти близькості - вільний час поряд з малюком

Ребекка Шуйлер, Оостерхаут, Нідерланди, мати однієї дитини

Коли я почала годувати грудьми, я трохи хвилювалася про те, що Еммі не вистачає молока. Я не могла визначити, скільки вона висмоктує. Мені розповіли, що у дитини десяти днів від народження шлунок не більше м'яча для гольфу! Я не мала ні найменшого уявлення про те, наскільки він малий.

Як годувати грудьми
Коли ми виписалися з лікарні, нас регулярно приходила оглядати акушерка. Вона розповіла, що потрібно зважувати повні підгузники, стежити за збільшенням у вазі і поведінкою Емми. Коли у тебе перша дитина, ці інструкції про грудне вигодовування вкрай корисні, адже ти просто не знаєш, чи правильно робиш.

ребенок пьет из бутылочки с соской для грудного молока Calma от Medela
дитина п'є з пляшки з соскою для грудного молока Calma від Medela/dd>

Годувати грудьми - значить створювати моменти близькості
Дуже скоро я зрозуміла, що таке «годувати грудьми». Мені здається, що грудне вигодовування - це величезне задоволення. Це моменти справжньої близькості між мною і Еммою. Я просто відключалася і концентрувалася тільки на ній. Потім я захотіла, щоб мій чоловік розділив з нами ці особливі моменти.

Чоловік теж почав годувати дитину
Звичайно, він не міг годувати грудьми. Я поговорила з акушеркою, і вона порадила використовувати молоковідсмоктувач, щоб чоловік теж міг годувати Емму моїм молоком. Це була чудова ідея, мені було дуже приємно дивитися на те, як чоловік годує дитину.

Наша родина стала міцнішою
Чоловік став почувати себе впевненіше і спокійніше, при спілкуванні з Еммою. Це зміцнило їх прихильність один до одного. Ми дуже сильно зблизилися. Годування груддю створює особливий, ні з чим не порівнянний зв'язок.

Рішення, що відповідає вашому стилю життя