Подолання проблеми грудного вигодовування

Положення життя

Історії про грудному вигодовуванні докладніше

Положения жизни

Турбота про груди

Продукція Medela допомагає мамам піклуватися про свої груди протягом періоду грудного вигодовування. докладніше

Забота о груди

Корисні дані

Знання - це тільки початок. Незважаючи на довгу історію досліджень, ми намагаємося ще краще зрозуміти процес грудного вигодовування. Ми раді поділитися з Вами результатами наукової роботи, а також досвідом, накопиченим за 50 років завдяки постійному спілкуванню з сім'ями по всьому світу. Натисніть тут, щоб дізнатися більше. докладніше

mother and father with their 3 children sitting on the couch
mother and father with their 3 children sitting on the couch
две мамы пробуют различную продукцию Medela по уходу за молочными железами
дві мами пробують різну продукцію Medela по догляду за молочними залозами

Ой! У мене болять груди!

Рашмі Чопра, Делі, Індія, мати трьох дітей

Коли у тебе третя дитина, грудне вигодовування - це просто дитяча гра. Саме так я і думала. Однак, у перші кілька тижнів, мені було дуже важко годувати свою третю дитину грудним молоком через те, що в мене боліли груди. Я вже три місяці користуюся продукцією Breast Care для годуючих мам, і мені стало набагато легше.

У мене було запалення сосків
Я не приділяла своїм соскам належної уваги, тому вони запалилися і на них з'явилися тріщини. Грудне молоко прийшло у мене всього за три дні, але соски набрякли, і молоко підтікало. Я проконсультувалася з акушером-гінекологом, і він порекомендував мені кілька продуктів Medela Breast Care для сосків.

mother pumping breastmilk with Medela Freestyle breastpump while reading a magazine
mother pumping breastmilk with Medela Freestyle breastpump while reading a magazine

Турбота про груди - правильний вибір
Можете уявити собі моє полегшення. Завдяки продукції Medela тріщини швидко загоїлися. Я використовувала гідрогелеві подушечки, а одноразові прокладки для бюстгальтера вбирали підтікаюче грудне молоко. Це було просто чудово. Мені показали, як найкраще прикладати дитину до грудей; крім того, я використовувала накладки для годування, щоб дати соскам відпочити. Завдяки цьому я могла, як і раніше, годувати свого малюка грудним молоком.

Швидке загоєння
Крім іншого, я користувалася пом'якшувальним кремом для сосків PureLan. Незабаром мої соски загоїлися, і я була щаслива знову відчувати радість від годування груддю.

Рішення, яке відповідає Вашому способу життя