Base

Base

Наш великий досвід і проведені дослідження в області грудного вигодовування та застосуванні молоковідсмоктувачів, виявилися безцінними при розробці нової продукції. Ми створили ручний молоковідсмоктувач Base для короткострокового або нечастого використання..

  • Гарантована надійність: більше 25 років на ринку
  • Індивідуальний підхід: ідеальний прилад для не частого зціджування вручну
  • Зручність: регулювання рівня вакууму забезпечує приємні відчуття при зціджуванні
  • Легкість застосування: складається з 5 частин, що гарантує швидкість зборки і очищення

Контейнери для грудного молока від Medela не містять бісфенол-А!

Контейнери для грудного молока та інші продукти від Medela, що входять в контакт з грудним молоком, не містять бісфенол-А і безпечні для Вашої дитини. докладніше

2-Phase Expression

Дитяча інтуїція втілюється в технологічному ноу-хау докладніше

Ідеальний варіант для нечастого використання

Ручний молоковідсмоктувач Base від компанії Medela присутній на ринку вже більше 25 років. Він довів, що представляє собою ідеальне рішення для мам, які залишаються зі своїм малюком більшу частину часу та лише іноді зціджують грудне молоко.

Максимальна зручність вдома та в дорозі

Механічний молоковідсмоктувач Base — оптимальний варіант практично для кожної мами, яка бажає провести вечір не вдома або просто вирушити по магазинам. Крім того він стане гарною альтернативою при грудному вигодовуванні, якщо Вас турбують пласкі або втягнуті соски.

Простота зціджування, очищення та збірки

Невеликий механічний молоковідсмоктувач Base зручний у використанні та при перевезенні. Можливість регулювання рівня вакууму гарантує комфортне зціджування. Механічний молоковідсмоктувач Base складається всього з 5 частин, тому Ви легко зрозумієте, як він збирається, а після використання зможете легко і швидко його очистити.