Підтікання молока

Прокладки для бюстгальтера вбирають молоко що підтікає

Іноді грудне молоко підтікає під час годувань або в перервах між ними, причому це може трапитися в самий непотрібний момент. У подібних ситуаціях Вас і Ваш одяг захистять зручні та безпечні прокладки для бюстгальтера.

Протягом періоду лактації обставини підтікання, а також його інтенсивність можуть відрізнятися.

Дізнайтеся, які прокладки для бюстгальтера підходять саме Вам!

 

Одноразовые прокладки для бюстгальтера
Одноразові прокладки для бюстгальтера

Одноразові прокладки для бюстгальтера

У Вас сильно підтікає молоко?

Одноразові прокладки для бюстгальтера від Medela спеціально розроблені для жінок, яких хвилює сильне підтікання молока. Прокладки для бюстгальтера приймають форму Ваших грудей, а їх тонкий повітропроникний матеріал забезпечує додатковий комфорт. Цей спеціальний матеріал також відмінно вбирає, а клейка смужка не дає прокладкам зісковзнути.

Прокладки для бюстгальтера зберігаються в індивідуальних упаковках, а значить, завжди залишаються чистими і гігієнічними і постійно готові до використання, коли Ви в дорозі.
 

Многоразовые стирающиеся прокладки для бюстгальтера
Багаторазові прокладки що перуться для бюстгальтера

Багаторазові прокладки що перуться для бюстгальтера

Багаторазові прокладки для бюстгальтера - при мінімальному підтіканні грудного молока!

Наші багаторазові прокладки що перуться для бюстгальтера виготовлені із спеціального антибактеріального матеріалу, який знижує ризик виникнення запаху і розмноження бактерій. Шви прокладок для бюстгальтера запечатані за допомогою ультразвуку і тому не пропускають підтікаюче молоко. Тонкий повітропроникний матеріал забезпечує винятковий комфорт. Прокладки для бюстгальтера можна прати при температурі від 40 до 60 ° C.
 

Накладки для збору грудного молока

Накладки для збору грудного молока

У Вас дуже сильно підтікає молоко?

Якщо молоко підтікає занадто сильно, значить, прокладок для бюстгальтера недостатньо. У цьому випадку Ви можете використовувати накладки для збору грудного молока. М'яка силіконова мембрана добре лягає на груди і забезпечує особливий комфорт. Накладки для збору молока можна легко спорожнити завдяки зручному отвору.