Дитяча манера смоктання

Головні результати

Докладні відомості про 4 головних результатах дослідження докладніше

Практичне значення

Яким чином це пов'язано з практикою грудного вигодовування? докладніше

Завантажити

Навчальні матеріали докладніше

Посилання

Використані матеріали докладніше

Calma - пристосування для годування

Ідеальна соска: чудове рішення для мам, які хочуть зціджувати грудне молоко і годувати ним малюка докладніше

Calma — приспособление для кормления

Наука про смоктання грудей

В основі успішного грудного вигодовування лежить взаємодія матері і дитини. Щоб зрозуміти і вирішити проблеми, пов'язані з дитячою манерою смоктання грудей, важливо в першу чергу зрозуміти анатомію і фізіологію лактації при зціджуванні молока. Компанія Medela, спільно з провідними експертами з Університету Західної Австралії, вивчила анатомічні особливості лактуючої молочної залози (посилання на розділ, присвячений анатомічним дослідженням). Передові дослідження поставили під сумніви колишні дані і призвели до перегляду змісту багатьох підручників.

Стало очевидно, що нові відкриття, що стосуються роботи молочних залоз, провокують виникнення запитань про те, яким чином дитина витягує молоко з грудей. Знадобилися додаткові дослідження, і результати цих досліджень виявилися досить цікавими.

Дослідження фізіологічних особливостей вилучення молока з грудей було проведено в середині 1980-х років Вулріджем. Малюнки, що вже стали класичними, можна переглянути тут:

Розширені протоки, відомі під назвою «Чумацький синуси» і розташовані прямо за соском, традиційно вважалися ключовим елементом у процесі вилучення молока. Однак у процесі вивчення анатомії лактуючої грудей, цих «молочних синусів» виявити не вдалося. Дослідження дозволило з'ясувати, яким чином немовля витягує молоко з грудей. Результати можна побачити тут:

Ультразвукове дослідження циклу смоктання:
 

 

При сповільненій зйомці можна побачити рухи мови:

 

На цей ролик накладено додатковий шар, що дозволяє краще зрозуміти процес: