Набори для зціджування One-Day

Наші набори для зціджування прості у використанні і надійні. Вони дозволяють Вам заощадити час і гроші. У лікувальному закладі кожна мама отримує разом з молоковідсмоктувачем новий набір для зціджування. Це відповідає найсуворішим гігієнічним вимогам і мінімізує ризик забруднення грудного молока.

Легкість збірки та очищення
Одноразовий набір для зціджування може використовуватися протягом 24 годин або вісім зціджувань. Якщо мама отримує набір для зціджування, вона відповідає за нього (наприклад, за його очистку і зберігання) протягом цього періоду. Завдяки простому дизайну цей набір зручний у застосуванні і легко очищається. Це дозволяє медичним сестрам лікувального закладу приділяти більше часу пацієнтам та виконання інших обов'язків.

 

Набір для зціджування Symphony One-Day

Набір для зціджування Symphony One-Day

Набір для зціджування Symphony One-Day був розроблений компанією Medela спеціально для використання разом з молоковідсмоктувачем Symphony з технологією двофазного зціджування. Набір включає в себе всі спеціальні частини молоковідсмоктувача (наприклад, ковпачок мембрани і захисну мембрану), які необхідні для дотримання строгих гігієнічних стандартів. Результат - досконала система для кращого молоковідсмоктувача. Крім того, мами отримують одноразовий контейнер ємністю 150 мл для збору, зберігання та годування грудним молоком.

Набори для зціджування Symphony і Lactina One-Day

Набори для зціджування Symphony і Lactina One-Day

Набір для зціджування One-Day ідеально підходить для використання разом з молоковідсмоктувачем Symphony і Lactina. У набір включено одноразовий контейнер ємністю 80 мл для збору, зберігання та годування грудним молоком. Спеціальні частини молоковідсмоктувача (ковпачок мембрани і захисна мембрана Symphony або поршень / циліндр Lactina, включаючи утримувач циліндра) в набір не входять.