Недоношені діти

Symphony

Молоковідсмоктувач Symphony від компанії Medela гарантує безпечне і легке зціджування грудного молока. докладніше

Symphony

Карта ініціалізації Preemie +

Завжди сучасний підхід: розробки на основі результатів новітніх досліджень. докладніше

Журнал зціджування

Журнал зціджування розроблений для матерів з недоношеними малюками, вимушених користуватися молоковідсмоктувачами. Крім того, цей журнал допомагає медсестрам вирішувати потенційні проблеми з лактацією, перш ніж вони посиляться. докладніше

Контейнер для молозива

Компанія Medela пропонує цілий спектр виробів, що дозволяють зробити процедури збору, зберігання та годування грудним молоком більш простими і комфортними. докладніше

EFCNI

Medela надає підтримку Європейської організації по догляду за новонародженими дітьми, що представляє собою мережу європейських національних організацій для допомоги батькам недоношених дітей. докладніше

Посилання

Medela розуміє, яке величезне значення надається грудному молоку в відділенні інтенсивної терапії новонароджених. Ми знаємо, що годування грудним молоком у значній мірі сприяє оптимальному розвитку недоношених дітей.

Medela допомагає лікарям

Medela допомагає матерям та лікарям якомога довше годувати всіх недоношених дітей грудним молоком. У нас та ж мета, що і у Вас, - здоров'я і правильний розвиток Ваших маленьких пацієнтів.

Значення грудного молока

Використання грудного молока у відділенні інтенсивної терапії новонароджених може надати вирішальний вплив на дітей і їх рідних. Ми прагнемо надати посильну допомогу, у будь-який час забезпечуючи малюків грудним молоком.

Дослідження довели:

  • Якщо діти отримували в день більше 50 мл грудного молока на кілограм ваги (у порівнянні з штучним вигодовуванням), тривалість їх перебування в ВІТ зменшувалася з 88 до 73 днів.
  • Також значно скорочувався курс кисневої терапії: з 33 днів для дітей, що знаходяться на штучному вигодовуванні, до 19 днів для дітей, які отримували збагачене грудне молоко.
  • Число випадків сепсису знижувалося з 22% (для дітей, які отримували суміш) до 19% (для малюків, яких годували збагаченим грудним молоком) *.

 

Грудне молоко дозволяє знизити ризик розвитку таких захворювань:

  • Некротизуючий ентероколіт (на 86%)
  • Інфекційні захворювання вуха (на 50%)
  • Серйозні респіраторні інфекцій (на 72%)
  • Гастроентерит (більш ніж на 50 %)
  • Повторна госпіталізація (на 60%)

 

Наші зобов'язання

У нас є можливість допомогти Вам. Будучи фахівцем Відділення інтенсивної терапії новонароджених, Ви намагаєтеся забезпечити кращий догляд за своїми пацієнтами. Для цього необхідні результати новітніх досліджень і гарантовано високоякісна продукція.

Зобов'язання компанії Medela перед пацієнтами

Продукція Medela допомагає матері і дитині з моменту народження до виписки з пологового будинку, а також у подальшому житті. Наші зобов'язання перед пацієнтами, їхніми сім'ями та співробітниками лікарні - ось причина, чому багато відділень інтенсивної терапії новонароджених обирають нашу продукцію.

 

* Шьонлер, Р. Дж. та ін Стратегії годування недоношених дітей: позитивні результати годування збагаченим грудним молоком у порівнянні з штучною сумішшю. Педіатрія, тому 103, № 6, червень 1999 р.