Проблеми з грудьми і сосками

Ускладнення грудного вигодовування через проблеми з грудьми і сосками

Проблеми з грудьми і сосками не повинні перешкодити Вам годувати грудьми. Грудне вигодовування - вкрай важливий процес для мами і малюка. Однак деякі жінки відчувають труднощі, пов'язані з годуванням грудьми, і вважають за краще відмовитися від нього. У нас є можливість допомогти Вам вирішити проблеми, що виникають при грудному вигодовуванні

Крем для сосків PureLan 100 від Medela

PureLan 100

Вам важко годувати грудьми через чутливість або сухість сосків?

Якщо у Вас виникли проблеми із грудним вигодовуванням, крем PureLan захистить Ваші соски від сухості. Він на 100 відсотків складається з ланоліну (шерстяного воску) і не містить будь-яких штучних добавок або консервантів. Це означає, що перед годуванням крем можна не змивати. Ви також можете використовувати його для пом'якшення інших сухих ділянок шкіри. Крем PureLan настільки безпечний, що його можна наносити навіть на шкіру дитини.
 

Гідрогелеві прокладки від Medela

Гідрогелеві подушечки

Вам важко годувати грудьми через запалених або потрісканих сосків?

При таких проблемах, як запалення і тріщини сосків, допоможуть наші гідрогелеві прокладки. Просто покладіть прохолодну прокладку на шкіру. Ці прокладки зволожують Вашу шкіру і роблять її гладкою, послаблюючи біль від запалення в перервах між годуваннями. Гідрогелеві прокладки зволожують соски і таким чином забезпечують оптимальну допомогу в процесі загоєння.
 

Захисні вентильовані накладки від Medela

Захисні вентилюючі накладки

Вам важко годувати грудьми через запаленння або потрісканння сосків?

Наші вентильовані накладки захищають запалені або потріскані соски від тертя до і після годування, забезпечуючи загоєння чутливої тканини грудей. М'яка і гнучка силіконова мембрана добре прилягає до шкіри і приймає форму Ваших грудей. Захисна вентильована накладка відкривається прямо над соском.

 

Накладки для годування Contact від Medela

Накладки для годування Contact

 Вам важко годувати грудьми через пласкі, втягнуті, запалені або потріскані соски?

Наші накладки для годування Contact допоможуть Вам у випадку виникнення проблем з грудним вигодовуванням. Вони дозволяють Вам годувати дитину грудьми, незважаючи на всі ці труднощі. Накладки для годування Contact захищають Ваші соски під час годування і допомагають Вашій дитині захопити груди. Спеціальна форма забезпечує максимально щільний контакт зі шкірою. Накладки для годування Contact бувають трьох розмірів і поставляються в практичній упаковці.

Формувач сосків від Medela

Формувач сосків

Вам важко годувати грудьми через пласкі або втягнуті соски?

Формувач сосків від Medela дбайливо готує Ваші соски до грудного вигодовування. При м'якому натисканні сосок виходить назовні, і дитина може без зусиль захопити груди. М'яка і гнучка силіконова мембрана добре прилягає до грудей, і Ваші проблеми з грудним вигодовуванням залишаються в минулому.

 

Корисна інформація