Mini Electric

Mini Electric

При створенні своєї продукції ми з успіхом застосовуємо досвід, накопичений за роки роботи з молоковідсмоктувачами. Молоковідсмоктувач Mini Electric - це зручний електричний молоковідсмоктувач, розроблений для короткострокового або частого використання.

  • Гарантована надійність: мільйони матерів вже зціджують молоко за допомогою Mini Electric
  • Індивідуальний підхід: ідеальний електричний молоковідсмоктувач для короткострокового або частого використання
  • Зручність: при використанні задіяна тільки одна рука
  • Мобільність: компактний дизайн, працює як від електромережі так і від елементів живлення

Контейнери для грудного молока від Medela не містять бісфенол-А!

Контейнери для грудного молока та інші продукти від Medela, що входять в контакт з грудним молоком, не містять бісфенол-А і безпечні для Вашої дитини. докладніше

Мами довіряють молоковідсмоктувачу Mini Electric

Молоковідсмоктувач Mini Electric ідеально підходить для короткострокового або рідкого використання. Ви хочете провести вечір не вдома, зайнятися спортом або пройтися по магазинах? Молоковідсмоктувач Mini Electric - чудове рішення для мам, які не хочуть витрачати надто багато часу на зціджування. Крім того, Mini Electric може використовуватися в якості альтернативи безпосередньому грудному вигодовуванню, утрудненого через проблеми зі здоров'ям.

 

Один з кращих електричних молоковідсмоктувачів у світі

Зціджуватися за допомогою молоковідсмоктувача Mini Electric дуже легко: при його використанні задіяна тільки одна рука. Ви можете швидко вибрати найбільш зручний для себе рівень вакууму, переключивши один регулятор. Цей електричний молоковідсмоктувач може працювати як від електромережі, так і від батареї.

 

М'яке і ефективне зціджування

Компактний і легкий дизайн молоковідсмоктувача Mini Electric дозволяє мамам швидко і з комфортом зціджувати молоко. Молоковідсмоктувач складається всього з чотирьох частин, тому збірка і очистка займають буквально кілька хвилин.