Спеціальні пристосування для годування

Symphony

Молоковідсмоктувач Symphony від компанії Medela гарантує безпечне та легке зціджування грудного молока. докладніше

Symphony

Calma - пристосування для годування

Ідеальна соска: чудове рішення для мам, які хочуть зціджувати грудне молоко і годувати ним малюка. докладніше

Calma — приспособление для кормления

Де купити або взяти напрокат

Вас цікавить, де у Вашому районі можна взяти напрокат або купити молоковідсмоктувачі Medela? докладніше

Спеціальні пристосування для годування: ми даємо Вам можливість допомогти своїй дитині, коли йому потрібна додаткова підтримка при годуванні грудним молоком. Яким чином ми можемо допомогти Вам?

Для дітей, які потребують невеликий допомоги. Грудне молоко має велике значення для Вашої дитини, проте природне грудне вигодовування не завжди можливо. Слабкі малюки, які не можуть самостійно смоктати материнські груди, особливо залежать від грудного молока з його зміцнюючими якостями. Medela відмінно знає, як допомогти таким дітям, і пропонує додаткову підтримку, яка дозволить Вам забезпечити свого малюка всіма необхідними йому поживними речовинами. Спеціальні пристосування для годування Medela і Ваша турбота - ось що гарантує найкращу підтримку Вашій дитині.

Поїльник SpecialNeeds від компанії Medela

Поїльник SpecialNeeds

Розроблено для дітей з ущелиною губи і піднебіння, а також для дітей з неврологічними захворюваннями.

Поїльник SpecialNeeds забезпечує наступні переваги в процесі годування Вашого малюка грудним молоком:

  • просте регулювання потоку молока
  • легке всмоктування
  • ніякого проливання
  • на годування йде менше часу

Просте регулювання потоку молока
Мембрана зворотного клапана, розташована між пляшкою і соскою, не дає повітрю проникати в соску. Крім того, поїльник SpecialNeeds оснащений клапаном, який дозволяє регулювати швидкість потоку грудного молока простою зміною положення соски в роті дитини. Навіть якщо дитина смокче слабо, він зможе добитися посилення потоку молока.

Підтримка при всмоктуванні рідини
Навіть якщо дитина смокче надто слабко, щоб харчуватися природним шляхом, Ви можете годувати його грудним молоком, задовольняючи всі його потреби. Стиснувши соску, Ви підсилите потік молока, і Вашому маляті буде легше пити.

Для самих маленьких: соска Mini-SpecialNeeds
Для слабких або недоношених дітей випускається соска меншого розміру : Mini-SpecialNeeds. Просто замініть стандартну соску на міні-варіант.

М'яка ложечка SoftCup від Medela

М'яка ложечка SoftCup

Для швидкого годування слабких або недоношених малюків

SoftCup - найпростіший спосіб нагодувати малюка грудним молоком за допомогою поїльника. Його м'яка насадка у формі ложечки ніжно лягає на нижню губу дитини. Це означає, що Ваша дитина буде проливати менше грудного молока, і Ви зможете краще контролювати, яку кількість молока отримує малюк.

Додаткова підтримка
М'яка ложечка SoftCup поставляється разом з контейнером ємністю 80 мл, завдяки якому Ви зможете давати своєму малюкові більшу кількість молока. При використанні SoftCup жодна крапля дорогоцінного грудного молока не пропаде дарма, а Ви заощадите дорогоцінний час.

Одноразовий кухлик-поїльник від Medela

Чашечка-поїльник

Для швидкого годування слабких або недоношених малюків

кухлик-поїльник являє собою недорогу альтернативу іншим засобам і розрахована на наступні ситуації:

  • швидке годування невеликою кількістю грудного молока
  • годування невеликою кількістю прикорму
  • введення ліків

Градуювання дозволяє контролювати кількість грудного молока, яке випиває дитина.

Тільки для медперсоналу

Насадка для годування FingerFeeder от Medela

Насадка для годування FingerFeeder

Для дітей, яким потрібна невелика кількість грудного молока, для введення ліків і вироблення навичок смоктання

За допомогою насадки FingerFeeder Ви зможете, перебуваючи у лікарні, годувати дитину невеликими кількостями грудного молока і давати їй ліки. Насадка FingerFeeder кріпиться до шприцу.

М'який матеріал для ніжних створінь
Насадка FingerFeeder виготовлена з м'якого силікону, який не пошкоджує рот дитини. При смоктанні наконечника під час годування за допомогою FingerFeeder малюк може задовольнити свої природні потреби у смоктанні. Це означає, що він буде почувати себе задоволеним і заспокоїться.

Насадка FingerFeeder також підходить для малюків, які не бажають брати груди. FingerFeeder допомагає виробити у них правильні навички смоктання.

Тільки для медперсоналу

Додаткова система годування від Medela

Додаткова система годування

Розроблена для слабких або недоношених дітей, може використовуватися для вироблення навичок смоктання, стимулювання лактації, годування прийомних дітей грудним молоком або довготривалого прикорму дітей.

Додаткова система годування допомагає тим жінкам , які не можуть годувати грудьми іншим способом. Ця система вішається на шию, а тонкі трубочки кладуться на верхню частину сосків. Під час годування дитина не відчуває трубочок. Деякі діти смокчуть слабо або нерегулярно і не можуть отримати достатньої кількості поживних речовин під час годування грудьми. У цих випадках додаткова система годування забезпечить їм необхідне харчування.