Контейнеры для грудного молока

Контейнери для грудного молока

Контейнери для грудного молока Medela спеціально розроблені для задоволення потреб матері і дитини. Процес годування проходить легко, а Ваша дитина не піддається впливу шкідливих речовин. Що стосується матері, то вона може вибрати саме той розмір, який їй необхідний. Це гарантує незмінну гнучкість.

  • Безпека: не містить бісфенол-А, безпечний для Вашої дитини
  • Гнучкість: ідеально підходить для зціджування, зберігання і заморожування грудного молока, а також для годування малюка
  • Ефективність: Ви не втратите ні краплі дорогоцінного грудного молока
  • Легкість очищення: можна мити в посудомийній машині і стерилізувати в мікрохвильовій печі
     

Контейнери для грудного молока від Medela не містять бісфенол-А!

Контейнери для грудного молока та інші продукти від Medela, що входять в контакт з грудним молоком, не містять бісфенол-А і безпечні для Вашої дитини докладніше

Контейнери для дорогоцінного грудного молока

Грудне молоко має величезне значення для розвитку Вашого малюка. Якщо Ви поводитеся з молоком обережно, воно зберігає всі природні вітаміни і поживні речовини, необхідні для дитини. Саме тому так важливо правильно підібрати контейнер для зберігання Вашого молока. Контейнери для грудного молока від компанії Medela завжди виготовлялися і продовжують виготовлятися з матеріалів, що не містять бісфенол-А.

 

Зберігайте грудне молоко правильно

Контейнери Medela спеціально розроблені для безпечного довгострокового зберігання грудного молока. Ви можете зціджувати грудне молоко для свого малюка прямо в контейнери і зберігати до тих пір, поки воно не знадобиться. Це означає, що жодна крапля дорогоцінного молока не пропаде марно, а Вам доведеться мити менше посуду. Як Ви, напевно, здогадалися, наші контейнери виготовляються з небиткого матеріалу.

Контейнери для грудного молока від компанії Medela поставляються в двох розмірах:

  • ємністю 150 мл, по 3 шт . в упаковці
  • ємністю 250 мл, по 2 шт. в упаковці
Контейнеры Medela емкостью 150 мл, по 3 шт. в упаковке
Контейнеры Medela емкостью 250 мл, по 2 шт. в упаковке
Контейнеры Medela емкостью 250 мл, по 2 шт. в упаковке