Контейнери для грудного молока

Компанія Medela пропонує цілий спектр виробів, що дозволяють зробити процедуру збору, зберігання та годування грудним молоком більш простим і комфортними.

Контейнери для грудного молока від Medela дуже зручні — вони ідеально підходять для збору, зберігання молока та годування малюка. У банці грудного молока контейнери також можуть використовуватися для пастеризації.

Правильний розмір для всіх: контейнери для грудного молока були розроблені таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт малюкам, мамам і медперсоналу. Ми врахували всі можливі потреби і пропонуємо контейнери відповідних розмірів: 35, 80 або 150 мл.

Одноразові контейнери для грудного молока

Одноразові контейнери для грудного молока від компанії Medela забезпечують Вам максимальний комфорт, а також дозволяють заощадити час і гроші. Одноразові контейнери для грудного молока утилізуються відразу ж після використання, тому необхідність у проведенні тривалих і затратних процедур стерилізації відпадає.

Контейнер для молозива від Medela, 35 мл

Контейнер для молозива від Medela, 35 мл

Унікальний контейнер для молозива розроблений з урахуванням думок фахівців у галузі охорони здоров`я та потреб мам. Увігнуте дно мінімізує втрати молозива і грудного молока в процесі набирання у шприц. Невеликий розмір контейнера — 35 мл — мотивує мам, формуючи адекватні очікування щодо первинного виділення молока.

Одноразові контейнери для грудного молока, 80/150 мл

Одноразові контейнери для грудного молока, 80/150 мл

Одноразові контейнери для грудного молока ідеально підходять для використання під час зціджування. Це оптимальний варіант для одноразового використання.

Багаторазові контейнери для грудного молока

Ідеально підходять для лікувальних установ, в яких застосовуються традиційні методи очищення і стерилізації. Після проведення відповідних процедур стерилізації, багаторазові контейнери для грудного молока можуть використовуватися декількома мамами без ризику.

Багаторазові контейнери для грудного молока від Medela, 80/150 мл

Багаторазові контейнери для грудного молока від Medela, 80/150 мл

Багаторазові контейнери для грудного молока можна обробляти в автоклаві. Після ретельного очищення контейнерів інші матері можуть сміливо використовувати їх, не турбуючись про ризик зараження або перехресного забруднення.