Багаторазові набори для зціджування для лікувальних установ

Багаторазові набори для зціджування Medela, призначені для лікувальних установ, відповідають традиційним вимогам до очищення і стерилізації. Вони включають в себе все, що необхідно матері для зціджування грудного молока за допомогою професійного молоковідсмоктувача. Набори для зціджування поставляються в практичних мультиупаковки.

Medset Advanced

Цей багаторазовий стерильний набір для зціджування містить усе, що необхідно матері для одинарного або подвійного зціджування за допомогою молоковідсмоктувача Symphony. Мультиупаковки надаються тільки лікувальним установам. Вони включають 30 наборів для зціджування, в кожний з яких входить наступне:

  • контейнер ємністю 150 мл для грудного молока, що ідеально підходить для збору, зберігання і дозування грудного молока, а також для годування дитини
  • воронка PersonalFit, розмір М (24 мм)

Воронки PersonalFit, розміри S (21 мм), M (24 мм), L (27 мм), XL (30 мм) або XXL (36 мм), також поставляються в упаковках по 25 штук.

Використання молоковідсмоктувача
Зручний багаторазовий набір для зціджування може використовуватися з молоковідсмоктувачем Symphony, створеним на основі технології двофазного зціджування. Технологія двофазного зціджування ідеально відтворює природний ритм смоктання материнських грудей дитиною. На початку роботи легкий і швидкий ритм стимулює приплив молока, а потім більш повільний і глибокий ритм оптимізує потік. Це дозволяє отримати більше молока за менший час.

Зрозуміло, ніякі частини, що входять в контакт з грудним молоком, не містять бісфенол-А.

Medset Advanced - багаторазовий стерильний набір для зціджування від компанії Medela
Стандартный набор Medela
Стандартний набір Medela

Стандартний набір

Стандартний набір може використовуватися з молоковідмоктувачем Symphony і Lactina. Він складається з воронки, головки клапана з мембраною та контейнера місткістю 150 мл (з кришкою) для грудного молока.

Окремі додаткові частини
Для задоволення індивідуальних потреб кожного лікувального закладу пропонуються додаткові блокові частини, які можна використовувати з молоковідсмоктувачем Symphony і Lactina.

з молоковідсмоктувачем Symphony можуть використовуватися наступні частини:

  • ковпачок мембрани і захисна мембрана Symphony
  • силіконові трубки для Symphony і Lactina

З молоковідсмоктувачем Lactina можуть використовуватися наступні частини:

  • поршень / циліндр Lactina і утримувач циліндра
  • силіконові трубки для Symphony і Lactina

для задоволення потреб лікувальних установ стандартний набір поставляється в упаковках по 25 штук.