Корисна інформація>

Технологія двофазного зціджування

Дитяча інтуїція втілюється в технологічному ноу-хау додатково докладніше

Технология двухфазного сцеживания

Дитяча манера смоктання

Процес годування дитини грудьми додатково докладніше

Ноу-хау

Немає жодних сумнівів: грудне молоко найкраще. Грудне молоко - ідеальне харчування для немовляти: воно містить всі речовини, необхідні в перші шість місяців життя, і допомагає дитині рости здоровою. Малюкові не потрібно ніяке інше молоко, ніякі продукти, напої і навіть вода. Жінки, які не годують свою дитину грудьми, також можуть бути хорошими мамами. Щоб підтримати майбутніх мам, що недавно народили, ми зібрали деяку інформацію про грудне вигодовування і материнське молоко.

Успішне грудне вигодовування

Незважаючи на те, що грудне вигодовування - природний процес, необхідно освоїти його техніку, а це може зайняти деякий час і зажадати терпіння від Вас і Вашої дитини. Коли Ви наберетеся досвіду, годування грудьми стане більш легким і приємним.

Запропоновані нами підказки допоможуть Вам уникнути проблем з грудним вигодовуванням. Однак не забувайте: ці поради не можуть замінити допомогу фахівця і не охоплюють усі можливі ситуації. Якщо у Вас виникають питання або проблеми, пов'язані з годуванням грудьми, не соромтеся звертатися до свого консультанта з грудного вигодовування.

 

Проблеми

Грудне вигодовування - це мистецтво, яким повинні оволодіти мама і її малюк. Іноді процес навчання може бути пов'язаний з труднощами і проблемами, які необхідно вирішити.

Зціджування

Молоковідсмоктувачі бувають різними. Важливо, щоб Ваш молоковідсмоктувач був безпечним, ефективним і зручним. Перед використанням свого молоковідсмоктувача обов'язково прочитайте інструкції виробника.

Ось кілька основних рекомендацій, які допоможуть Вам краще розібратися в питаннях зціджування грудного молока: