Дитина і робота - як бути?

Положення життя

Історії про грудне вигодовування докладніше

Положения жизни

Зціджування

Medela є провідним виробником тонометри, Medela також розробила і створила унікальну 2-фазну технологію зціджування. докладніше

Сцеживание

Переваги грудного вигодовування

Годування грудьми - одне із самих природних і корисних занять для мами та її малюка. докладніше

мама и папа со своим малышом
мама і тато зі своїм малюком

Подружіться зі своїм молоковідсмоктувачем

Марія Семенова, Єкатеринбург, Росія, мати двох дітей

Я завжди любила свою роботу. До пологів я вважала, що мені не важко повернутися на роботу і знайти кого-небудь, хто буде піклуватися про мою дитину. Я ніколи особливо про це не замислювалася ... доки не народилася моя маленька Ліза.

Дитина - понад усе
Сильний емоційний зв'язок між нами приголомшив мене. Дитина стала для мене найголовнішим. Я більше не думала про роботу, але ж раніше зі мною ніколи такого не траплялося. Я відразу почала годувати грудьми, тому що прочитала безліч статей про корисні властивості грудного молока. Я хотіла забезпечити моїй дівчинці кращий старт в житті, і цей досвід просто неможливо описати.

Жанин со своей малышкой
Жанін зі своєю малою

Сама думка про припинення грудного вигодовування була мені неприємна
Мені допоміг мій акушер-гінеколог. Під час першого огляду після пологів, лікар запитав мене, коли я маю намір повернутися до роботи. Я була в шоку. Я знала, що Сара буде в надійних руках, але зовсім не хотіла позбавлятися можливості і надалі годувати грудьми.

Альтернатива - молоковідсмоктувачу
Я розмислювала над тим, щоб залишити роботу або піти у неоплачувану відпустку. На жаль, це було просто неможливо. Я сильно переживала. Тоді мій лікар розповів мені про можливість зціджування грудного молока за допомогою молоковідсмоктувача. Раніше я вважала, що він необхідний тільки тим жінкам, які відчувають труднощі при годуванні груддю, але я виявилася не правою.

папа с ребенком вынимает бутылочки с грудным молоком из холодильника
тато з дитиною виймає пляшечки з грудним молоком з холодильника

Запаси грудного молока
Лікар пояснив мені, як зціджувати молоко за допомогою молоковідсмоктувача. Тепер я могла бути впевнена, що Сара і надалі буде користуватися всіма перевагами грудного молока, навіть, якщо я не буду годувати її грудьми. Я зробила вибір на користь молоковідсмоктувача. За тиждень до повернення на роботу я почала зціджувати грудне молоко і заморожувати його. Повернення до роботи було нелегким, але цілком можливим, адже я знала, що з Сарою все буде добре.

Турбота про грудне молоко
Я поговорила зі своїм начальником, і він дозволив мені зціджувати грудне молоко в офісі, у вільній кімнаті, і користуватися холодильником для його зберігання. Вечорами я відвозила молоко додому в сумці-холодильнику. Щоб молоко не підтікало і не бруднило мій одяг, я користувалася дуже практичними одноразовими прокладками для бюстгальтера.

Рішення, яке відповідає Вашому способу життя