Молока недостатньо або трохи?

Положення життя

Історії про грудному вигодовуванні докладніше

Положения жизни

Корисні дані

Знання - це тільки початок. Незважаючи на довгу історію досліджень, ми намагаємося ще краще зрозуміти процес грудного вигодовування. Ми раді поділитися з Вами результатами наукової роботи, а також досвідом, накопиченим за 50 років завдяки постійному спілкуванню з сім'ями по всьому світу. Натисніть тут, щоб дізнатися більше. докладніше

mother with her baby
mother with lactation consultant

Ізабель А., Люцерн (Швейцарія), мати однієї дитини

Емоції, які я відчула при народженні мого первістка, були неповторними. Мені важко знайти слова, щоб описати радість, яку відчуваєш, коли перший раз береш свою здорову дитину на руки, а також ту відповідальність, яка лягає на твої плечі з її появою. Наш малюк, якого ми назвали Кіан, повністю змінив наше життя. Наші з чоловіком пріоритети стали зовсім іншими: тепер нам належало думати не тільки один про одного. Вся увага тепер була спрямована на Кіана.

Кіан був таким крихітним, коли тільки з'явився на світ. Я намагалася годувати його грудьми, щоб дати йому всі корисні поживні речовини, але він був настільки маленьким, що йому не вистачало сил на смоктання, і частенько він просто засинав.

До цього, я дуже турбувалася про те, чи нормально малюк набирає вагу, - не в останню чергу через те, що я не могла виміряти кількість молока, яке він випивав з моїх грудей. В голові у мене виникало безліч питань: Чи достатньо у мене молока? Скільки молока одержує моє маля? Якщо він буде регулярно пити потроху, чи не припиниться в мене вироблення молока? Як я можу збільшити кількість молока, щоб давати більше малюкові, щоб у нього, у свою чергу, з'являлося більше сил для смоктання?

Фахівці з грудного вигодовування та акушери в лікарні, як могли, заспокоювали мене, переконуючи в тому, що все в порядку. Але мені потрібні були якісь відчутні підтвердження. Ми вирішили, що мені потрібно зціджувати молоко, і придбали електронний молоковідсмоктувач. Я вибрала молоковідсмоктувач для зціджування з однієї або двох молочних залоз Swing maxi компанії Medela. Це була індивідуальна модифікація молоковідсмоктувача, яким я користувалася в лікарні, і один тільки цей факт сам по собі заспокоїв мене.

mum with her baby

Спочатку в мене було зовсім мало молока. Але завдяки зціджуванню, мені вдалося збільшити вироблення молока - і я могла бути впевнена, що якщо навіть Кіан буде випивати всього 10 мл за одне годування, кількість молока у мене не зменшиться. Бачачи, що молока у мене вже досить, а також знаючи, що завжди зможу контролювати обсяг годування свого малюка, я знайшла абсолютний спокій і впевненість, в яких так потребувала.