Часті питання про молоковідсмоктувач Symphony

Карта ініціалізації Preemie +

Завжди сучасний підхід: розробки на основі результатів новітніх досліджень. докладніше

Питання про характеристики

В: Чи є в молокоотсос Symphony годинник або таймер?
Про: Час, який доводиться витрачати на зціджування, нерідко прямо залежить від психологічного стану жінки, а також від інтенсивності виділення молока. Зціджування молока - суто індивідуальний процес, і важливо, щоб під час використання молоковідсмоктувача мами не стежили за часом, а могли розслабитися і відчути себе комфортно. Саме тому в Symphony немає таймера.

В: Яким чином можна дізнатися про стан батарей?
Про: При розрядці акумуляторів на дисплеї молокоотсоса Symphony відобразиться відповідне повідомлення («низький заряд батареї »). Після першого повідомлення у мами залишиться ще близько 15 хвилин на зціджування. «Попередження» супроводжується звуковим сигналом, який повторюється кожні 20 секунд, привертаючи увагу матері.

При розрядці акумуляторів на дисплеї з'являється повідомлення «батарея розряджена», і після більш тривалого сигналу молокоотсос автоматично вимикається.

Акумуляторні батареї заряджаються від електромережі (зокрема, це може відбуватися під час зціджування).

В: Для чого потрібна система карт?
Про: Унікальна система програмних карт Symphony забезпечує високу гнучкість в застосуванні молокоотсоса. Завдяки постійним дослідженням компанії Medela в майбутньому можуть з'явитися інші програми зціджування. Мами отримають доступ до кращої програмі зціджування, просто вставивши нову карту в той же молокоотсос Symphony.

В: Чи захищена програмна карта від зловмисної модифікації?
О: Так, програмні карти Symphony захищені від модифікації і копіювання.

В: Чому при кожному використанні доводиться заново вибирати рівень вакууму?
Про: Одна з новітніх особливостей цього молокоотсоса полягає в тому , що він попередньо налаштований на початок роботи з мінімальним рівнем вакууму (50 мм рт. ст.). Це гарантує, що молокоотсос завжди починає роботу з комфортного для жінки рівня вакууму. Можливо, мами, які застосовують молокоотсос Symphony, не захочуть зціджувати молоко на одному і тому ж рівні вакууму, оскільки чутливість грудей може щодня змінюватися. Початок роботи з мінімального рівня вакууму забезпечує більш високу гнучкість, дозволяє коректувати налаштування в залежності від чутливості грудей і допомагає домогтися максимального комфорту.

В: Чому регулятор рівня вакууму можна крутити в будь-яку сторону?
О: Це пов'язано з концепцією молокоотсоса Symphony, який завжди починає роботу з мінімального рівня вакууму (див. питання вище), щоб забезпечити найвищу безпеку і максимальний комфорт для мами. Система різних кнопок з індикацією збільшення / зменшення або спеціальна виїмка не дозволяють змінювати рівень вакууму без зміни положення регулятора.

В: Чому на дисплеї відображаються смуги і краплі? Цифри були б зручніше!
Про: Дисплей з цифрами може змусити мам надмірно «концентруватися на цілі». Часом у свідомості людей цифри зв'язуються з ідеєю цінності та досягнення, а це може привести до непотрібного стресу для матері. Крім ефективності задача Symphony полягає в забезпеченні виняткової зручності і легкості зціджування молока, а для цього більше підходять смуги і краплі.

В: Чи потрібно міняти ковпачок мембрани і захисну мембрану при кожній налаштуванні або вони можуть залишатися на молокоотсос Symphony при передачі іншій матері?
О: І ковпачок мембрани, і захисна мембрана входять в індивідуальний набір для зціджування. При переповненні і потраплянні рідини в трубки ці частини можуть вступити в контакт з грудним молоком. Неможливо повністю усунути ризик перехресного забруднення, пов'язаний з повторним застосуванням раніше використаних тонометри або їх частин іншої матір'ю. Зокрема, отримані дані, що свідчать про те, що деякі серйозні вірусні захворювання * можуть передаватися через грудне молоко. Саме тому Medela настійно рекомендує повністю міняти набір для зціджування (включаючи ковпачок мембрани і захисну мембрану) кожен раз при використанні іншої матір'ю. Дві ці частини повинні завжди очищатись / стерилізуватися / оброблятися в автоклаві разом з іншими частинами індивідуального набору для зціджування.

Це найбезпечніший спосіб уникнути ризику перехресного забруднення.

* Деякі терапевти і дослідники вважають , що людське молоко може містити віруси, якими заражена мати. У число таких вірусів можуть входити ЦМВ (цитомегаловірус), ВІЛ - вірус імунодефіциту людини (СНІД), а також вірус Т-клітинного лейкозу людини (HTLV-1).
Рут А. Лоуренс, доктор медичних наук, фахівець в області грудного вигодовування: Довідник медика
(St. Louis, Missouri: Mosby-Year Book, Inc., 1999), стор 225.

В: Що відбувається в разі переповнення і попадання молока в трубки?
Про: У цьому випадку молоко збирається за допомогою унікальної системи захисту від затоки, розробленої для тонометри Symphony (між ковпачком мембрани і захисною мембраною). Крім того, сам по собі молокоотсос захищений від рідин за допомогою мембрани. Ковпачок мембрани і захисна мембрана легко знімаються і очищаються. Дві ці частини входять в індивідуальний набір для зціджування і змінюються разом з іншими частинами наборів для зціджування, коли молокоотсос Symphony передається наступній матері.

В: Чи не здається Вам, що ручка приладу недостатньо міцна?
Про: Ручки вироблених нами приладів ретельно перевіряються нашими інженерами, тому у Вас немає причин турбуватися про те, що вони недостатньо міцні.

В: Чи можуть деякі частини молоковідсмоктувача Symphony використовуватися в молокоотсос Classic і Lactina?
О: Так, набори для зціджування Symphony також підходять до іншим молокоотсос Medela. Разом з тим Вам можуть знадобитися ще три частини молоковідсмоктувача Symphony: захисна мембрана, ковпачок мембрани і силіконові трубки.
Будь ласка, врахуйте, що набори для зціджування відносяться до числа витратних матеріалів, які необхідно регулярно замінювати.

В: Чому молокоотсос Symphony такий важкий? Можливо, якби він важив менше, його було б простіше переносити.
Про: Молокоотсос Symphony важить 2,9 кг - він трохи важче, ніж Lactina (2,4 кг), і набагато легше, ніж Classic (7,6 кг).

При використанні в лікувальних установах Symphony може бути обладнаний переносною стійкою для підвищення рівня комфорту. На час прокату Symphony обладнується міцної сумкою для перенесення, також пропонується плечовий ремінь.

Активним і працюючим мамам, які часто виходять з дому, ми рекомендуємо зупинити свій вибір на молокоотсос Freestyle або Pump In Style, оскільки ці професійні молокоотсоси комплектуються зручною сумкою через плече.

Питання, що стосуються вакууму / рівня вакууму

В: Чому в молокоотсос Symphony рівень вакууму нижче, ніж в Lactina або Classic?
Про: У молокоотсос Symphony рівень вакууму нітрохи не нижче, ніж в Lactina або Classic.

З технічної точки зору в Symphony той же максимальний рівень вакууму, що і в інших електричний молокоотсос, - 250 мм рт. ст. Тим не менш застосовуваний рівень вакууму може сприйматися як більш низький через унікальну, надзвичайно ніжною і зручною фази зціджування молокоотсоса Symphony.

Регульована комбінація рівня вакууму і кількості циклів в хвилину, а також зона комфортного потоку підвищують зручність та ефективність під час сеансу зціджування і можуть сприяти такому сприйняттю.

Також важливо розуміти, що більш високий рівень вакууму не обов'язково означає зціджування більшої кількості молока. Дослідження дозволяють припустити, що між високим рівнем вакууму і великою кількістю молока не існує такого зв'язку і що заздалегідь задана комбінація рівня вакууму і циклів в хвилину найбільш ефективна для отримання максимальної кількості молока - без необхідності збільшення сили зціджування.

У: Чому високий рівень вакууму все ж слабкіше в порівнянні з силою смоктання грудей моєю дитиною?
Про: У деяких немовлят може бути сильний рефлекс смоктання. Мета застосування молокоотсоса Symphony полягає не в тому, щоб замінити дитини, а в тому, щоб забезпечити найбільш зручне та ефективне зціджування грудного молока, коли з якоїсь причини не можна прикласти дитину до грудей. Ця максимальна ефективність не обов'язково має на увазі ту ж силу ссання, що й у дитини.

В: Як дізнатися, який рівень вакууму оптимальний для зціджування?
О: Вам необхідно знати не те, який рівень вакууму оптимальний, а те, який найбільш комфортний, оскільки рівень вакууму комбінується з кількістю циклів для досягнення максимальної ефективності фази зціджування. Іншими словами, важливо вибрати найбільш зручний рівень вакууму, а програма автоматично визначить відповідну кількість циклів в хвилину, яке забезпечить найбільшу ефективність сеансу зціджування.

Загальні питання

В: Що слід робити, якщо при початку зціджування молоко в мене вже тече?
Про: Використовуйте індивідуальні налаштування і натисніть кнопку «приплив», щоб відразу включити режим зціджування.

У: Чому немає окремих кнопок для регулювання зціджування з лівої і правої молочних залоз?
О: Це зайве навантажити б систему, і легкий, зручний в застосуванні молокоотсос став би набагато більш складним з механічної точки зору . Крім того, більша кількість кнопок і механізмів позбавило б систему її простоти, обтяжуючи її і негативно відбилося на дизайні.

В: Як виробляється подвійне зціджування за допомогою Symphony, коли руки зайняті і немає можливості натиснути на кнопку або повернути регулятор?
Про: Подвійне зціджування вельми ефективно і економить час. Щоб звільнити одну руку і відрегулювати рівень вакууму, взяти книгу, напій і т. д., можна використовувати наступний спосіб:

Розташуєте одну пляшечку молока у грудях, наприклад у правій, і підтримуйте її на згині правого ліктя. Другу пляшку помістіть в іншої грудей і притримуйте правою рукою. При цьому Ваша ліва рука залишається вільною, і Ви можете регулювати рівень вакууму, натискати кнопку «приплив» або тримати книгу.

В: Якщо Symphony настільки ефективний, чи немає небезпеки, що мама віддасть перевагу зціджувати молоко молокоотсосом, а не годувати малюка самостійно?
В: Це дуже малоймовірно! Необхідно враховувати, що після зціджування доведеться ще нагодувати малюка отриманим молоком. В дійсності зціджування грудного молока молокоотсосом не економить час матері в порівнянні з безпосереднім годуванням грудьми.

Компанія Medela ні в якому разі не ставить перед собою мету замінити грудне вигодовування застосуванням ефективного молокоотсоса Symphony. Medela всього лише намагається запропонувати мамам найбільш зручний і ефективний молокоотсос на той час, коли їм з якихось причин доводиться зціджувати молоко.

Наприклад, молода мати недоношеної дитини, спрямованого у відділення інтенсивної терапії новонароджених (ОІТН), живе далеко від лікарні і має інших дітей, які потребують нагляду. Вона буде дуже рада ефективному молокоотсос Symphony, який дасть їй можливість приділяти більше часу своїй сім'ї.